31.10.2018

На Житомирщині оштрафовано посадовця Олевської міськради за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

    Коростенською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу за фактом вчинення посадовою особою Олевської міськради адміністративного правопорушення, повязаного з корупцією.
    Постановою Олевського районного суду особу визнано винною у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та притягнуто до відповідальності у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн.
    Йдеться про те, що керівник одного з відділів Олевської міськради, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порушила вимоги ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».
    Зокрема, без поважних причин подала щорічну декларацію за 2017 рік несвоєчасно, із запізненням майже на місяць – 26.04.2018, хоча визначений законодавством термін для подання декларації про майнові статки закінчився ще 31.03.2018.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 287