06.11.2018

У Житомирі під процесуальним керівництвом прокуратури, у ході обшуків податківцями вилучено 1,2 млн грн незаконно конвертованих коштів (ОНОВЛЕНО ФОТО)

    Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах підприємствами Житомирської та Полтавської областей.
 
    Незаконну діяльність групи осіб, спрямованої на сприяння в ухиленні від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, задокументовано слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області.
 
    Зокрема установлено, що зловмисники, з метою незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість субєктам господарювання реального сектору економіки Житомирської і Полтавської областей, організували створення фіктивних і так званих транзитних підприємств.
 
    У понеділок, 5 листопада 2018 року, у ході досудового розслідування кримінального провадження, у Житомирській та Полтавській областях, у місцях здійснення підприємствами незаконної фінансово-господарської діяльності, податківцями  проведено низку санкціонованих обшуків. Під час обшуків виявлено та вилучено 1,2 млн грн обготівкованих коштів, бухгалтерську документацію, чорнові записи та компютерну техніку.
 
      Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 КК України проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області.
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 492