08.10.2018

На Житомирщині за втручання органів прокуратури до комунальної власності повернуто майно площею майже 100 м2

Йдеться про те, що у травні 2015 року між Брусилівською селищною радою та приватним підприємством на строк 10 років укладено договір оренди нерухомого майна – виробничо-складських приміщень, які знаходяться в с. Осівці Брусилівського району.
    Однак, Коростишівською місцевою прокуратурою встановлено, що в порушення вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у договорі не передбачено страхування орендарем взятого ним в оренду майна площею майже 100 м2 вартістю 56 тис грн.
    Крім того, укладений договір не було нотаріально посвідчено, чим порушено вимоги Цивільного кодексу України про те, що договір найму будівлі або іншої  капітальної споруди (їх окремої частини) строком на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню.
    3 метою захисту інтересів держави, Коростишівською місцевою прокуратурою у травні 2018 року подано до господарського суду Житомирської області позов про зобов’язання повернути зазначене майно.
    Лише під час розгляду справи в суді приватне підприємство повернуло неправомірно орендоване майно Брусилівській селищній раді.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 513