29.03.2019

На Житомирщині судитимуть організовану групу осіб, яка, постачаючи до дитсадків сумнівної якості м’ясну продукцію, заволоділа бюджетними коштами на суму майже 2 млн грн

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, вчиненого організованою групою осіб, за фактом фіктивного підприємництва, а також за фактом підроблення офіційних документів та їх подальшого використання групою осіб.
У четвер, 28 березня 2019 року, прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 27, 191, 205, 358 КК України та скеровано до суду для розгляду по суті.
Під час досудового розслідування, яке проводила податкова міліція, установлено, що група осіб, протягом жовтня-грудня 2017 року, створивши  підконтрольні фіктивні підприємства та підробивши офіційні документи, організувала та забезпечила постачання м’ясної продукції до дошкільних та інших закладів Управління освіти Житомирської міської ради.
Діючи протизаконно, «м’ясні ділки» постачали дітям м’ясні вироби, походження, асортимент, безпечність та якість яких «підтверджували» підробленими документами.
Унаслідок протиправних оборудок організована група заволоділа коштами місцевого бюджету на суму 1млн 940 тис грн.
Викрито та задокументовано протиправну господарську діяльність зловмисників завдяки спільним професійним діям прокуратури Житомирської області, податкової міліції та ВБКОЗ УСБУ в області.
У ході досудового розслідування на банківські рахунки підприємств та майно фігурантів провадження накладено арешт.
З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків, прокуратурою області підготовлено до суду цивільний позов.
Провадження направлено до Богунського районного суду м. Житомира.
Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме прокуратура області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1438