25.04.2019

На Житомирщині екс-начальнику територіального відділу Держземагентства, який незаконно роздав землі лісового фонду вартістю майже 750 тис грн, повідомлено про підозру у скоєнні злочину

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом незаконної передачі земельних ділянок лісового фонду загальною площею 6,8 га  вартістю майже 750 тис грн, вчиненої колишнім начальником відділу Держземагентства у Коростишівському районі.
За результатами досудового розслідування, 23.04.2019, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого чч.1, 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України (зловживання службовим становищем, службове підроблення).
Колишній посадовець підозрюється у тому, що у листопаді  2014 року, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб, вніс до офіційних документів, що є невід’ємними складовими документації із землеустрою, завідомо неправдиві відомості про цільове призначення земель лісового фонду, розташованих на території Квітневої сільської ради Коростишівського району, до того ж, у прибережній зоні.
У подальшому, на підставі підроблених документів, склав та затвердив висновки про погодження проектів землеустрою щодо відведення чотирьом жителям м. Києва земельних ділянок загальною площею 6,8 га для сільськогосподарських потреб.
Унаслідок земельних оборудок із державної власності вибули майже 7 га земель, на яких росли 40-50-річні сосни та які були у користуванні місцевого лісгоспу. За проведеними експертними розрахунками, вартість землі із лісовими насадженнями становить 749,2 тис грн.
Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління ГУНП в області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1496