07.08.2020

Прокуратурою Житомирщини спільно з податківцями проведено низку обшуків та викрито факти ухилення від сплати податків майже на 10 млн грн

Прокуратура Житомирської області продовжує спільно з правоохоронцями вживати заходи щодо протидії ухиленню від сплати податків та інших обов’язкових платежів на території регіону.
Так, прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із субєктів господарювання, за ч. 3 ст. 212 КК України.
За даними слідства, підприємство, шляхом проведення фінансово-господарських операцій з продажу товарів (продукції) поза бухгалтерським та податковим обліком, виплат заробітної плати працівникам «у конвертах», та, як наслідок, заниження обєкта оподаткування, ухилилося від сплати податків в особливо великих розмірах – на суму майже  10 млн  грн.
За результатами проведених 05.08.2020 санкціонованих обшуків на території Житомирської і Київської областей вилучено первинну та чорнову бухгалтерську документацію, печатки підприємств-контрагентів, понад 1 млн грн необлікованих готівкових коштів.
Наразі готується клопотання до суду про накладення арешту на вилучені документи та майно.
Досудове розслідування, яке проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області, триває.
Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 393