10.08.2020

До прокуратури Житомирщини цьогоріч надійшло майже 100 запитів на публічну інформацію

Прокуратура Житомирської області, у межах наданих повноважень, здійснює виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», яким закріплено право кожного громадянина України на звернення до державних установ із запитом і отримання необхідної йому інформації.
Так, з початку поточного року до прокуратури Житомирщини надійшло 96 запитів на публічну інформацію. По суті розглянуто 87 запитів, з яких 34 задоволено.
У зв'язку з відсутністю запитуваної інформації, 9 запитів направлено за належністю компетентним розпорядникам.
Запитувачі переважно бажали отримати інформацію з питань досудового розслідування - 26 та кадрових питань – 12. З інших питань діяльності прокуратури розглянуто 46 запитів.
Варто зазначити, що більшість запитів надійшла від громадян,  представників засобів масової інформації та громадських організацій. 
До того ж, запитувачами активно використовується можливість надсилання запитів каналами електронного зв'язку - 43 запити.
Нагадаємо, що детальніша інформація про порядок та вимоги до  приймання запитів та надання інформації розміщена на офіційному веб-сайті прокуратури Житомирської області за посиланням: https://zhit.gp.gov.ua/ua/ghdoc.html?_m=publications&_t=rec&id=143396
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 
Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів
прокуратури Житомирської області

Автор: .
кількість переглядів: 253