28.10.2020

Житомирською обласною прокуратурою взято на контроль хід розслідування кримінального провадження за фактом порушення виборчого законодавства у Ємільчинському районі

    У середу, 28 жовтня, за процесуального керівництва Новоград-Волинської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці у Ємільчинському районі   (ч. 1 ст.158-1 КК України).
    За повідомленням голови територіальної виборчої комісії смт Ємільчине, під час підрахунку голосів виборців, які голосували на одній із сільських виборчих дільниць, виявлено ймовірні ознаки фальсифікації голосування.
    Зокрема, на цій дільниці, де зафіксовано рекордну явку виборців – 98 %,  виявлено порушення виборчої документації, а саме, відсутність підписів членів комісії та виборців на відривних талонах, розбіжності відомостей, зазначених на конвертах та протоколах виборчої комісії.
    Крім цього, при відкритті сейфпакетів виявлено, що протоколи є лише в одному екземплярі, а протокол з виборів депутатів Ємільчинської селищної ради взагалі відсутній.
     Наразі вирішується питання щодо вилучення зазначених протоколів та іншої документації з метою проведення експертних досліджень.  
    Досудове розслідування, яке проводить Ємільчинське відділення поліції,  триває.
    Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.
    Хід досудового розслідування взято на контроль керівництвом Житомирської обласної прокуратури.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1105