23.03.2021

Понад 9 тонн бурштину вартістю 12,5 млн грн залишиться конфіскованим – прокуратура Житомирщини повторно відстояла інтереси держави у суді (ФОТО)

    Житомирською обласною прокуратурою 19.03.2021 забезпечено участь у розгляді клопотання щодо спеціальної конфіскації у дохід держави незаконно здобутого бурштину вагою 9,2 тонни, а також обладнання для обробки коштовного каміння, які виявлено та вилучено у ході досудового розслідування кримінального провадження.
    За результатом розгляду Корольовським районним судом міста Житомира винесено ухвалу про задоволення клопотання у повному обсязі.
    Відтак коштовне каміння вартістю 12,5 млн грн та обладнання залишиться конфіскованим у дохід держави.
    Обставини справи. Багатотонну партію бурштину співробітники Нацполіції та Управління Служби безпеки в області вилучили у домоволодіннях фігуранта кримінального провадження, розташованих в Одеській та Київській областях. Житель Одеської області скуповував незаконно здобутий бурштин для подальшої обробки та виготовлення ювелірних виробів. 
    За клопотанням прокуратури, незаконно здобутий бурштин конфісковано у дохід держави. 
    Однак адвокатами було оскаржено ухвалу суду в апеляційній інстанції, якою повернуто справу на повторний розгляд.
    Під час нового, повторного розгляду клопотання суд визнав позицію прокуратури щодо застосування спеціальної конфіскації бурштину у дохід держави законною.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 662