05.10.2021

Розслідування кримінального правопорушення за участі поліцейських, під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирщини, здійснюватиме ДБР

Як повідомляли місцеві інтернет-джерела, 04.10.2021, близько третьої години ночі, неподалік розважального закладу міста Житомира, стався інцидент, під час якого невідомий завдав удару дівчині та ножового поранення чоловіку.
За фактом скоєння грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, із застосуванням холодної зброї (ч. 4 ст. 296 КК України), Житомирським райуправлінням поліції цього ж дня розпочато кримінальне провадження.
У подальшому встановлено, що участь у конфлікті брали працівники одного з  територіальних управлінь поліції, які у позаслужбовий час відпочивали разом з іншими знайомими у цьому закладі.
У зв’язку з цим, для проведення неупередженого, об’єктивного та повного досудового розслідування, матеріали провадження передані до другого слідчого відділу (з дислокацією у місті Житомирі) територіального управління ДБР,  розташованого у м. Хмельницький.
Наразі тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до скоєння злочину.
Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 542