22.10.2021

Побив матір, бо не приготувала вечерю – засуджено 49-річного жителя Житомирського району

Житомирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом побиття матері та хуліганства, скоєного жителем Житомирського району.
Вироком Житомирського районного суду від 20.10.2021 чоловіка визнано винним у заподіянні умисного легкого тілесного ушкодження та скоєнні грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 296 КК України) та призначено покарання у виді арешту строком на два місяці.
Судовим слідством установлено, що кримінальне правопорушення у липні цього року скоїв 49-річний житель селища міського типу.
Так, прийшовши увечері додому у стані алкогольного сп’яніння, вчинив конфлікт із матір’ю, бо не знайшов вечері. Горе-син так розлютився, що накинувся на 74-річну жінку та побив її кухонним начинням, спричинивши легкі тілесні ушкодження.
Крім цього, розхитав у квартирі арматуру газового лічильника, що призвело до витоку газу та загазованості усього під’їзду, унаслідок чого спецслужби на певний період відключили від газопостачання інші квартири.
Під час досудового слідства стосовно фігуранта справи проведено судово-психіатричну експертизу та встановлено, що він цілком усвідомлює значення своїх дій.
На жаль, це не перший випадок, коли матір потерпала від побоїв. Протягом останніх двох років чоловіка понад 20 разів притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство.
На даний час вирок не набув законної сили.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1198