06.06.2022

Прокуратура Житомирщини: на потреби ЗСУ передано лісоматеріали та тютюнові вироби вартістю понад 110 тис. грн, арештовані у межах кримінальних проваджень

У понеділок, 6 червня, суд розглянув клопотання прокурорів Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури щодо передачі у власність держави в особі ЗСУ майже 30 м3 деревини (дубові та соснові колоди) вартістю понад 20 тис. грн.
Клопотання задоволено у повному обсязі, про що Малинським районним судом винесено відповідну ухвалу. На зазначену лісопродукцію було накладено арешт у межах досудового розслідування за ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу).
Також, за ініціативи прокурорів Житомирської обласної прокуратури, на потреби українським воїнам передано партію тютюнової продукції, а саме, 1400 пачок цигарок загальною вартістю майже 90 тис. грн.
Тютюнові вироби, на які також було накладено арешт, вилучені у фігурантів справи під час санкціонованих обшуків у межах досудового розслідування, яке проводять прокурори обласної прокуратури за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту і транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).
Органи Житомирської обласної прокуратури, у межах компетенції, і надалі вживатимуть заходи реагування щодо передачі на потреби українським захисникам майна та грошових коштів, вилучених під час здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях.
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 606