Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.03.2023

За ініціативи Звягельської окружної прокуратури для ЗСУ передано автомобілі, лісоматеріали, бензин та кошти, вилучені у межах кримінальних проваджень (ФОТО)

Звягельська окружна прокуратура, у межах повноважень, постійно, з початку повномасштабного збройного вторгнення рф на територію України,  ініціює скерування на потреби Збройних Сил України майна та речових доказів, вилучених у ході досудових розслідувань.
Зокрема, звернено у дохід держави для передачі українським захисникам сім транспортних засобів - вантажні та легкові автомобілі, на які, за участі прокурорів, накладено арешти у межах кримінальних проваджень за ст. 290 КК України (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів).
Також, за результатами розгляду клопотань окружної прокуратури, ЗСУ передано майже 140 м3  деревини (дубові, соснові, березові та осикові колоди) вартістю понад 200 тис. грн. Ці лісоматеріали були вилучені та арештовані під час розслідування самовільних порубок дерев і крадіжок лісопродукції (ст. 246 КК України).
За участі Звягельської окружної прокуратури скасовано арешт  на грошові кошти на суму понад 180 тис. грн, незаконно здобуті фігурантами провадження під час реалізації підакцизних товарів та наркотичних засобів (ст. 204, 307 КК України). Зазначена сума перерахована на спеціальний рахунок для допомоги військовим підрозділам.
Крім цього, на потреби ЗСУ передано понад 4 тис. літрів бензину марки А-92. Пальне також було вилучене як речові докази у межах кримінального провадження.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1539