20.02.2019

Викрито ще один нелегальний цех з виготовлення цигарок, які розповсюджували у торгівельній мережі Житомирщини (ФОТО)

 
 
    Прокуратурою Житомирщини спільно з податковою міліцією області викрито та припинено роботу ще одного нелегального цеху з виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини.
    Йдеться про те, що у торгівельній мережі Житомирської області правоохоронцями виявлено у великій кількості тютюнові вироби, виготовлені з недоброякісної сировини.
    У подальшому встановлено, що виготовленням сумнівної якості тютюнової продукції, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, займалася група осіб, обладнавши нелегальний цех в одному із населених пунктів Кагарлицького району Київської області.
   У середу, 20 лютого 2019 року, у рамках досудового розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, співробітниками податкової міліції області проведено санкціонований обшук у нелегальному цеху, обладнаному у складських приміщеннях.
    Фальсифікат виготовляли на спеціальних технологічних лініях, застосовуючи автоматичне обладнання для фасування в упаковки.
    За результатами обшуку виявлено та вилучено значний обсяг тютюну – 2000 кг та готову продукцію, а також інші компоненти для незаконного виробництва тютюнових виробів, пакувальні матеріали тощо.
    На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.
    Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 204 КК України проводить податкова міліція, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.
     Планомірна, системна робота прокуратури Житомирщини та податківців з протидії незаконному обігу підакцизної продукції триває.
 

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1011