03.04.2019

У Житомирі 56-річний «умілець» підробляв водійські посвідчення та ID картки громадянина іноземної країни з голографічним захистом – суд має оцінити його «майстерність»

Прокуратурою Житомирської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 199, ч. 3 ст. 358 КК України (виготовлення з метою збуту, збут документів із голографічними захисними елементами, підроблення, збут документів за попередньою змовою групою осіб).
Органом досудового розслідування встановлено, що 56-річний житель Житомира, інвалід 1-ї групи, з метою збуту, виготовляв підроблені документи, зокрема, посвідчення особи громадянина іноземної держави – ID картку, а також водійські посвідчення.
Незаконною діяльністю чоловік займався безпосередньо у власному помешканні, виготовляючи підроблені офіційні документи з голографічними захисними елементами на принтері. Попередньо взявши у «замовника» необхідні дані та фотографію, на придбаних матеріалах та техніці виготовляв посвідчення, які продавав за 1 800 грн.
Справу розглядатиме Корольовський районний суд м. Житомира.
Крім цього встановлено, що майстру-фальсифікатору допомагав у протиправному бізнесі спільник. Кримінальне провадження щодо спільника також розслідувано ГУНП в області та з обвинувальним актом скеровано на розгляд до Богунського районного суду м. Житомира.
Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура Житомирської області.
 Додатково: за скоєний злочин санкціями зазначених статей передбачено покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від трьох до семи років;  обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 725