30.05.2019

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирщини з нелегального цеху вилучено майже 2 тонни бурштину

   
Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони або використання надр, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене групою осіб за попередньою змовою, за ч. 4 ст. 240 КК України.
 
    Як повідомлялося раніше, уродженець іноземної країни, разом із спільниками організував на Одещині нелегальне виробництво з обробітку незаконного видобутого бурштину.
    Незаконну діяльність «бурштинового» ділка, було викрито і припинено у лютому цього року.
        Однак, зазначена особа продовжувала здійснювати протиправну діяльність,  організувавши на Київщині у Васильківському районі  нелегальне виробництво з обробітку незаконно видобутого бурштину, обладнавши у складських приміщеннях спеціальним устаткуванням цех.
 
   У четвер, 30 травня 2019 року, під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області співробітниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області у місцях розташування нелегального виробництва проведено санкціонований обшук.
 
     Під час обшуку виявлено та вилучено 5 верстатів для обробки коштовного каменю, 80 мішків з бурштином-сирцем загальною вагою майже 2 тонни.
     Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені матеріальні цінності та призначення відповідних експертиз.
    Досудове розслідування проводить слідчий відділ Управління Служби безпеки в області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1446