18.07.2019

На Житомирщині прокуратура спільно з податківцями викрила нелегальний цех, з якого вилучено більше однієї тонни фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

    Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів із недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.
    Установлено, що групою осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, на території міста Коростеня організовано функціонування підпільного цеху з незаконного виробництва алкогольних напоїв, серед яких фігурують назви відомих брендів.
    У четвер, 18 липня 2019 року, у ході досудового розслідування, проведено ряд санкціонованих обшуків, у тому числі за місцем здійснення протиправної діяльності з виготовлення алкогольної продукції в гаражному приміщенні, розташованому на території міста Коростеня.
    За результатами обшуків, вилучено обладнання та компоненти для незаконного виробництва алкогольних напоїв, а також більше однієї тонни готової продукції та спирту.
    На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.
    Досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке проводить податкова міліція, триває.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 930