09.01.2020

На Житомирщині прокуратурою спільно з правоохоронцями припинено незаконну діяльність 16 АЗС

Прокуратура Житомирської області, спільно з іншими правоохоронними органами продовжує системно протидіяти та викривати незаконне функціонування автозаправних станцій на території області.
Так, станом на 9 січня 2020 року, завдяки злагодженим спільним діям припинено роботу 16 нелегальних автозаправних станцій, які здійснювали реалізацію пального без належних дозвільних документів на Житомирщині.
За процесуального керівництва органів прокуратури слідчими підрозділами правоохоронних органів області проводиться досудове розслідування у 19 кримінальних провадженнях, зареєстрованих за фактами здійснення протиправної діяльності з реалізації пального, за ст.ст. 204, 272 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).
У ході досудового розслідування проведено 64 огляди та 2 обшуки заправних станцій, розташованих на території області, якими встановлено, що 16 АЗС/АГЗС працюють без відповідних дозвільних документів, у звязку з чим їхню роботу припинено. Також з обігу вилучено понад 32 тонни пального.
Крім цього, стосовно 5-х  субєктів господарювання за порушення порядку провадження господарської діяльності  складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст. 164 КУпАП, які перебувають на розгляді у міськрайонних судах області.
Нагадаємо, 3.01.2019 прокурором Житомирської області Олегом Василівим проведено спільну нараду за участю керівників правоохоронних і державних органів контролю в Житомирської області, на якій обговорено невідкладне вжиття конкретних заходів щодо активізації діяльності з викриття та протидії нелегального ринку нафтопродуктів в регіоні.
Спільна злагоджена робота прокуратури та правоохоронців з протидії незаконній діяльності автозаправних станції триває.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 678