23.06.2020

На Житомирщині приватний підприємець підозрюється в умисному ухиленні від сплати податків на суму 4,7 млн грн

Прокуратурою Житомирської області постійно вживаються заходи щодо виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із ухиленням від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).
Так, у межах процесуального керівництва, прокуратура Житомирської області погодила повідомлення про підозру фізичній особі-підприємцю
в
умисному ухиленні від сплати податків у великих розмірах, що призвело
до ненадходження до державного бюджету коштів на суму 4,7 млн грн.  
У понеділок, 22 червня 2020 року, фігуранту провадження вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212
КК України.
За даними слідства, підприємець, шляхом безпідставного завищення витрат на здійснення господарської діяльності та їх відображення у податковій звітності, занизив чистий оподатковуваний дохід за 2018 рік, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах на загальну суму 4,7 млн грн.
Викрито та задокументовано протиправну господарську діяльність завдяки спільним професійним діям прокуратури Житомирської області та Головного управління ДФС у Житомирській області.
На даний час готуються клопотання щодо застосування запобіжного заходу та інших заходів забезпечення у кримінальному провадженні.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 168