08.10.2020

Керівник Житомирської обласної прокуратури на сесії обласної ради поінформував депутатів про результати роботи відомства (ФОТО)

  
    У четвер, 8 жовтня, керівник Житомирської обласної прокуратури Олександр Білошицький, відповідно до вимог ч. 3 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру», поінформував депутатів на відкритому пленарному засіданні сесії Житомирської обласної ради про діяльність обласного відомства.
     Зазначимо, що після завершення тестування прокурорів обласного рівня, проведеного у ході реформування органів прокуратури, роботу переформатовано, оновлено кадровий склад, а прокуратуру Житомирської області, за наказом Генерального прокурора (від 03.09.2020), перейменовано у Житомирську обласну прокуратуру.
   Житомирська обласна прокуратура є правонаступником і продовжує виконувати роботу щодо зміцнення законності у регіоні, ефективного виконання завдань і функцій, визначених Конституцією і законами України.
    Інформацію  керівника обласного відомства Олександра Білошицького про узагальнені статистичні та аналітичні дані щодо стану злочинності в регіоні, основні тенденції та результати роботи прокуратури на пріоритетних напрямах за 9 місяців 2020 року на пленарному засіданні сесії Житомирської обласної ради взято до відома.
    Олександр Білошицький  під час спілкування з депутатами також відповів на запитання, які стосувалися діяльності правоохоронних органів області.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2694