16.03.2023

Заволодів понад 430 тис. грн бюджетних коштів на бурінні безводної свердловини - у Житомирському районі підряднику повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, підряднику повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб та у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).
Заволодіння бюджетними коштами інкримінується директору приватного підприємства, який, відповідно до укладеного договору, у квітні 2020 року зобов’язався пробурити 90-метрову резервну свердловину для забезпечення водою селища Житомирського району.
Проте підрядник не дотримався проектних вимог, що призвело до відсутності у свердловині необхідного об’єму води для систематичного забезпечення селища. Натомість прозвітував перед замовником – селищним головою (йому раніше повідомлено про підозру) про виконання будівельних робіт у повному обсязі. На підставі офіційних документів з недостовірними відомостями замовник розрахувався з підприємцем.
За результатами проведеної будівельно-технічної експертизи, підрядник заволодів понад 430 тис. грн бюджетних коштів.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування проводить Житомирське райуправління поліції.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 372