Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

 
18.06.2024

Інформація для прокурорів Житомирської обласної прокуратури, які мають бажання бути обраними делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів зборами прокурорів Житомирської обласної прокуратури

Інформація
для прокурорів, які мають бажання бути обраними зборами прокурорів Житомирської обласної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів
 
З 18 до 25 червня 2024 року проводиться прийом документів від прокурорів Житомирської обласної прокуратури, які бажають бути обраними 28 червня 2024 року на зборах прокурорів Житомирської обласної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.
Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Житомирської обласної прокуратури, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.
Такі кандидати до 24 години 25 червня 2024 року мають заповнити інформаційну довідку про себе за встановленим зразком на офіційному вебсайті Житомирської обласної прокуратури у рубриці «Збори прокурорів Житомирської обласної прокуратури», заяву та згоду на обробку даних. Заповнені документи необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected] та надати їх оригінали до кабінету №309 приміщення прокуратури за адресою: вул. С. Ріхтера, 11, м. Житомир.
Прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.
Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на вебсайті Житомирської обласної прокуратури у рубриці «Список кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію прокурорів від Житомирської обласної прокуратури».
 
Відділ організаційного  
та правового забезпечення  
Житомирської обласної прокуратури
 
1.  заява.doc (28.5 KB)
2.  згода на обробку даних.doc (27 KB)
3.  зразок інформаційної довідки.docx (14 KB)

кількість переглядів: 31