02.11.2018

У прокуратурі Житомирщини відбувся семінар, на якому вчилися оцінювати результати роботи держслужбовців відповідно до нових вимог чинного законодавства про держслужбу (ФОТО)

    У четвер, 1 листопада 2018 року, у прокуратурі області відбувся семінар на тему «Практичні аспекти застосування окремих положень про державну службу. Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців органів прокуратури Житомирської області».
 
    У заході взяли участь заступник прокурора області Роксолана Гребенюк, головний спеціаліст міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Валентина Сірук, керівники місцевих прокуратур та державні службовці органів прокуратури області.
 
    Відкриваючи семінар, заступник прокурора області Роксолана Гребенюк зазначила, що  рівень складності, специфіка роботи державних службовців в органах прокуратури вимагає набуття спеціальних знань, умінь і навичок, постійного фахового удосконалення. Вона також зауважила, що особливо це актуально сьогодні, коли новим законодавством про державну службу поставлені нові вимоги до статусу працівника - державного службовця, до оцінки його результатів роботи.
 
    «В органах прокуратури здійснено чимало організаційних та практичних заходів щодо належного забезпечення нових вимог законодавства та впровадження його положень, напрацьовано певні алгоритми, зокрема, проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, приведення рангів у відповідність до нового законодавства та присвоєння чергових, а також стосовно роботи дисциплінарних комісій тощо», - наголосила Роксолана Гребенюк.
 
    На семінарі також виступила головний спеціаліст міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Валентина Сірук, яка зупинилася на основних аспектах проведення конкурсного відбору на посади державної служби.
 
    Виконувач обов’язків начальника відділу роботи з кадрими прокуратури області Наталія Чирко детально розповіла про специфіку нових механізмів оцінки службової діяльності державних службовців, які цьогоріч вперше застосовуватимуться для оцінювання результатів роботи держслужбовців.
    Виступ прокурора відділу роботи з кадрами Ольги Ковтунович стосувався особливостей організації процесу оцінювання результатів службової діяльності державних службовців органів прокуратури.
 
    Також учасникам семінару надано методичні рекомендації та консультативну допомогу щодо проведення оцінювання результатів роботи та виконання завдань, взятих кожним державним службовцем у грудні минулого року.
 
    Крім цього, держслужбовці обговорили дискусійні питання та взяли участь у тестуванні на знання чинного законодавства з питань державної служби.
 
 
 

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 569