15.11.2016

Прокурор області Любомир Війтович: Робота буде оцінюватися виключно за якісними результатами, тому від кожного очікую повної самовіддачі

   У нараді взяли участь і виступили керівники обласної держадміністрації,  обласної ради, ГУ Нацполіції в області, Управління СБУ в області, державних прикордонної, фіскальної та пенітенціарної служб України в області, а також керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області, прокурори місцевих прокуратур, їх перші заступники та заступники, начальники відділів та відділень ГУ Нацполіції в області, їх перші заступники (начальники СВ).
   Відкриваючи координаційну нараду, прокурор області Любомир Війтович наголосив, що, враховуючи непросту соціально-економічну ситуацію сьогодення, винесене для обговорення питання є важливим та актуальним. «Поліпшення криміногенної ситуації, попередження злочинних проявів, поновлення прав потерпілих, захист та поповнення державного бюджету – це те, що чекають від правоохоронних органів усі жителі області», - акцентував на пріоритетах в роботі керівник обласного відомства.
   Прокурор області повідомив, що завдяки вжитим скоординованим заходам рівень розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами розслідування в області є вищим за середній по Україні. Разом з цим, ситуація складна, і є над чим працювати.
   «Питома вага злочинів проти власності у структурі злочинності зросла на 10 % і наразі становить 67 %. Особливого занепокоєння викликає значний ріст вчинених розбоїв і грабежів та протиправних заволодінь транспортними засобами. Не забезпечено ефективну протидію поширенню зброї та боєприпасів. За фактами незаконного їх використання розслідується 78 кримінальних проваджень», - назвав негативні тенденції Любомир Війтович.
   Керівник обласного відомства також зауважив, що є питання до розкриття конвертаційних оборудок, протидії незаконному переміщенню товарів через кордон, що негативно позначається на наповненні державного бюджету.
   «Гостроактуальним є питання незаконних порубок лісу. Зусилля правоохоронців мають бути зосереджені на встановленні організаторів та скупників незаконно одержаної деревини, виявленні та викритті схем введення її в легальний обіг, у тому числі організованими злочинними групами», - акцентував увагу учасників наради  на найголовніших проблемах Любомир Війтович.
   Прокурор області також потребував від присутніх ефективнішої роботи щодо запобіганню злочинним проявам серед неповнолітніх, кількість скоєних злочинів якими зросла більш, ніж на третину.
   Із детальним аналізом стану протидії злочинності в регіоні виступив перший заступник прокурора області Олександр Білошицький.
   На координаційній нараді також було заслухано пояснення окремих керівників щодо шляхів вирішення існуючих проблемних питань.
   Підсумовуючи координаційну нараду, Любомир Війтович закликав усіх зосередитися на виконанні поставлених завдань. «Робота буде оцінюватися виключно за якісними результатами, тому від кожного очікую повної самовіддачі», - наголосив керівник обласного відомства.
   На координаційній нараді, з урахуванням поданих пропозицій, ухвалено першочергові заходи щодо підвищення ефективності роботи правоохоронних органів з протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку в області.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1653