ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежуваних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147, наказу керівника Житомирської обласної прокуратури №58 від 19.03.2021, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

ДОПУСК ОСІБ ДО ПРИМІЩЕНЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ З ПИТАНЬ, НЕ ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВИКОНАННЯМ КОНСТИТУЦІЙНИХ ФУНКЦІЙ ПРОКУРАТУРИ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО З ДОЗВОЛУ КЕРІВНИЦТВА ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ У ВІДВІДУВАЧІВ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ.

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Водночас звернутися до Житомирської обласної прокуратури Ви можете:

1) з письмовим зверненням:

– поштою на адресу Житомирської обласної прокуратуривулиця Святослава Ріхтера, 11, місто Житомир, 10008;

– через скриньку за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 11, місто Житомир, 10008;

– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою Е-Mail: [email protected] (крім депутатських звернень та запитів);

– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (0412) 47-03-46.

2) із запитами на публічну інформацію:

– через скриньку за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 11, місто Житомир, 10008;

– поштою (на адресу Житомирської обласної прокуратури): вулиця Святослава Ріхтера, 11, місто Житомир, 10008;

– на електронну пошту[email protected];

– зателефонувавши за номером телефону (0412) 47-03-46.

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

ГРАФІК

прийому громадян керівництвом Житомирської обласної прокуратури

 

Керівник обласної прокуратури

Білошицький О.В.

СЕРЕДА

з 13 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Перший заступник керівника

обласної прокуратури

Мостиховський О.І.

ВІВТОРОК

з 09 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

з 14 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

Заступник керівника

обласної прокуратури

Говда Р.М.

П’ЯТНИЦЯ

з 09 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

Заступник керівника

обласної прокуратури

Гребенюк Р.В.

ЧЕТВЕР

з 09 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

 

 

 

Керівник обласної прокуратури приймає громадян за попереднім записом ( але не в день прийому) за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу обласної прокуратури, керівником місцевої прокуратури.

Прийом громадян проводиться, якщо керівництвом не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненням.

Організація прийому громадян у Житомирській обласній прокуратурі

Прийом громадян у Житомирській обласній прокуратурі відбувається за адресою:

вулиця Святослава Ріхтера, 11, місто Житомир.

Контактний телефон відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів:

тел. (0412) 47-03-46.

Організація роботи зі зверненнями здійснюється відповідно до вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування громадянам конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 07.02.08 р. № 109/2008, а також наказу Генерального прокурора від 06 серпня 2020 року № 363 "Про організацію роботи органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень і запитів та забезпечення доступу до публічної інформації."

Прийом громадян працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Житомирської обласної прокуратури проводиться щоденно з 09 до 12 та 12:45 до 16 години, у п‘ятницю та передсвяткові дні з 09 до 12 та з 12:45 до 15:00.

Звертаючись із письмовою заявою до Житомирської обласної прокуратури, необхідно дотримуватись вимог ст.5 Закону України “Про звернення громадян”. Зокрема, у зверненні обов’язково повинно бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги, дата та підпис.

Звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

06 серпня 2020 року набрав чинності наказ Генерального прокурора № 363 "Про організацію роботи органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень і запитів та забезпечення доступу до публічної інформації."

З метою виконання положень статті 5 Закону України «Про звернення громадян» Інструкцією передбачено право громадян надсилати письмові звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

З р а з о к
заяви (скарги)

 
Керівнику Житомирської обласної прокуратури
 

Прізвище, ім’я, по батькові
заявника, поштова адреса,
телефон


Заява (скарга)

 

         Суть оскаржуваного питання _____________________________________
         Вимога (прохання) до прокурора __________________________________

        

                        Дата                                      (підпис)                                    (П.І.Б.)