30.11.2016

У Житомирській області затримано із неправомірною вигодою керівника відділу державної реєстрації однієї із міськрад

   У ході проведення слідчих дій у середу, 30 листопада 2016 року, в одному з райцентрів області у службовому кабінеті затримано начальника відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців міської ради під час одержання неправомірної вигоди.
   Посадовець вимагала у жителя міста Житомира грошову винагороду в розмірі 8 тис дол США за вирішення питання щодо перереєстрації прав власності на одне із підприємств.
   Таку «діяльність» державного службовця під час одержання чергової частини неправомірної вигоди на суму 160 тисяч гривень припинено працівниками управління Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури.
   Неправомірну вигоду вилучено.
   Наразі проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовця від посади.   
   Досудове розслідування проводиться СУ ГУНП в області.
   Довідково.Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 2459