10.10.2017

За послідовної позиції прокуратури до адмінвідповідальності притягнуто чотири депутати сільради та старосту об’єднаної територіальної громади за порушення вимог антикорупційного законодавства

     Новоград-Волинською місцевою прокуратурою за результатами опрацювання Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, встановлено порушення ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю.
     Зокрема, чотирма депутатами однієї із сільських рад Баранівського району та старостою ОТГ несвоєчасно подано за 2016 рік, декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
     Відомості про правопорушення місцева прокуратура направила до управління захисту економіки в області ДЗЕ Нацполіції України, яким було складено 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та скеровано для розгляду до Баранівського районного суду.
     Наразі, за участі Новоград-Волинської місцевої прокуратури, протоколи розглянуто судом та винесено постанови про визнання депутатів та старости винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за що до кожного з них застосовано штрафи у розмірі 850 грн.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 190