05.12.2017

Житомирська місцева прокуратура забезпечує право громадян на доступ до публічної інформації

До Житомирської місцевої прокуратури цьогоріч надійшло 15 запитів на публічну інформацію. За результатами розгляду надано інформацію на 7 запитів. Ще на 8 запитів надано відповіді з роз'ясненням вимог чинного законодавства. Жодної відмови у задоволенні запиту не було.
Додатково повідомляємо, що згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», запити на інформацію розглядаються протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Разом з тим, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів. Скорочений термін розгляду запитів (48 годин) стосується надання інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян.  
Відповідно до вимог статті 19 Закону, запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
Запити на інформацію у Житомирській місцевій прокуратурі подаються:  
- письмово - за адресою: 10008 м. Житомир, вул. Леха Качинського, 2
- по тел/факс: (0412) 41-81-36;
- на адресу електронної пошти: impzpost@zhit.gp.gov.ua;
 Запит на інформацію має містити (ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»):
1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
Житомирська місцева прокуратура

Автор: .
кількість переглядів: 29