26.06.2018

Відбувся фінал футбольного турніру серед команд працівників органів прокуратури області «Кубок прокурора Житомирської області», присвячений Дню Конституції України

          
    Прокуратурою області регулярно проводяться заходи щодо впровадження здорового способу життя. Працівники прокуратури області  приймають участь у спортивних заходах, як на всеукраїнському, так і на регіональному рівнях, в тому числі у змаганнях із футболу та міні-футболу, які організовує Генеральна прокуратура України.
 
    Протягом червня шість команд органів прокуратури області проводили футбольні зустрічі з метою визначити кращу та вибороти Кубок прокурора області.
   
Кожна зустріч проходила у запеклій боротьбі та відзначалась справжнім спортивним духом змагань.
 
    Протягом усього турніру, досить впевнено до перемоги прокладала шлях команда прокурорів Новоград-Волинської місцевої прокуратури. Не менш успішною була команда досвідчених працівників апарату прокуратури області. Обидві команди зустрілись у вирішальному матчі.
 
    В фіналі зустрічі, кожна з команд грала з впевненістю у власній перемозі, не даючи суперникам можливості вирватись вперед.
 
    Матч завершився в нічию з рахунком 2:2.
 
    Лише у серії післяматчових пенальті перемогу з рахунком 3:2 здобула команда апарату прокуратури області.
 
    Відтак, переможцем турніру стала команда апарату прокуратури області – одержавши нагороду – «Кубок прокурора Житомирської області», друге місце посіла команда Новоград-Волинської місцевої прокуратури, третє місце у принциповому поєдинку із командою Коростишівської місцевої прокуратури з мінімальною перевагою 1:0 виборола команда Житомирської місцевої прокуратури.
  

Автор: Відділ роботи з кадрами прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1615