09.08.2018

На Житомирщині оштрафовано бухгалтера міськради, яка придбала квартиру у Києві вартістю понад півмільйона гривень і не повідомила про суттєві зміни у майновому стані

    Органи прокуратури Житомирської області продовжують протидіяти адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією.
    Зокрема, за принципової позиції Новоград-Волинської місцевої прокуратури, яка забезпечила участь у розгляді судом адміністративного протоколу, визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, спеціаліста з бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та економічного розвитку, інвестицій та закупівель однієї з міськрад області.
    Відповідно, постановою районного суду особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накладено штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.
   Йдеться про те, що зазначена особа, ставши у листопаді 2017 року власником квартири у м. Києві вартістю понад 505 тис грн, взагалі не повідомила про суттєві зміни у майновому стані (законодавство зобовязує повідомляти протягом 10-денного терміну). 
    Такими діями бухгалтер міськради порушила вимоги ч. 2 ст. 52  Закону України «Про запобігання корупції».

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 494