13.09.2018

На Житомирщині депутат обласної ради, керівник територіального сервісного центру сплатить штраф, бо не повідомив про суттєві зміни в майновому стані – купівлю авто Volkswagen Touareg

    За принципової позиції органів прокуратури Житомирської області постановою апеляційної інстанції залишено у силі рішення Бердичівського міськрайонного суду про визнання винним начальника територіального сервісного центру у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.
    Відтак, за рішенням суду, до порушника застосовано стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн.
    Йдеться про те, що керівник територіального сервісного центру (на правах відділу м. Бердичів) Регіонального сервісного центру МВС в області, депутат обласної ради порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».
    Зокрема, придбавши у грудні 2016 року автомобіль марки «Volkswagen Touareg» загальною вартістю 140 тис грн, не подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10-денного терміну, як вимагає чинне законодавство.
    За фактом порушення було складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, участь у судовому розгляді якого забезпечувала Бердичівська місцева прокуратура.
    Нагадаємо, що відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме, отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про Національне агентство з питань запобігання корупції.

Автор: Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 957