11.11.2019

На Житомирщині розслідують кримінальне провадження щодо конфлікту із застосуванням мисливської зброї, що призвело до загибелі однієї людини

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області слідчими СУ ГУНП в області розслідується кримінальне провадження стосовно особи за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, а також стосовно іншої особи - за ч.2 ст. 15 (замах на злочин), ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.  
Установлено, що 10.11.2019, близько 11.15 год, 41-річний житель міста Києва, керівник мисливської громадської організації, разом із двома єгерями під час обходу мисливських угідь лісового масиву поблизу села Царівки  Коростишівського району, зустрівши групу мисливців з 8 чоловік, жителів різних областей України, вирішили перевірити у них наявність документів на право полювання. 
Під час перевірки документів між сторонами виник конфлікт, у ході якого керівник громадської організації застосував зброю, поранивши одного з мисливців. Поранений, в свою чергу, падаючи, здійснив постріл із мисливської рушниці, влучивши у перевіряючого, внаслідок чого він помер.
Досудове розслідування у справі триває, допитані очевидці та  учасники конфлікту, призначено низку експертиз.
Наразі відсутні підстави вважати, що конфлікт пов’язаний з професійною діяльністю особи, яка на громадських засадах була керівником мисливської організації.
Таким чином, всі обставини події, як і ступінь вини кожного з учасників конфлікту, буде встановлено під час досудового розслідування, хід якого перебуває на контролі керівництва прокуратури Житомирської області.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1812