Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.12.2019

Прокурором області секретарю міської ради повідомлено про підозру за фактом внесення недостовірних відомостей у декларації

    У середу, 11 грудня 2019 року, прокурором Житомирської області Олегом Василівим повідомлено про підозру секретарю однієї з міських рад за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації.
    За версією слідства, посадовець неодноразово подавала шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування із недостовірними відомостями, що відрізняються від достовірних на загальну суму понад  13, 14 та 15 млн грн. за 2016-2018 роки відповідно.
    Вказані обставини підтверджено у тому числі висновками та відповідними рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції.
    За результатами досудового розслідування, посадовій особі повідомлено про підозру у скоєнні корупційного кримінального правопорушення за ст. 366-1 КК України.
    Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.
    Досудове розслідування проводить слідче управління ГУНП в області, за оперативного супроводу УСР в Житомирській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.
    Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено  в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 2925