28.04.2020

У Житомирі прокуратура завила позов про неправомірність укладення договору на закупівлю міськрадою будівельних робіт на 16, 9 млн грн під час реконструкції набережної Тетерева

Житомирська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави про визнання недійсними результатів публічних закупівель та договору підряду, укладених Житомирською міською радою для благоустрою набережної Тетерева.
Установлено, що в грудні 2018 року Управлінням капітального будівництва Житомирської міськради укладено з приватним товариством «Фаворит» договір на капітальний ремонт благоустрою набережної річки Тетерів у Житомирі на суму 16, 4 млн грн (будівництво човникової станції і пристані, фунікулера, фонтана,   велопрокату, майданчика для дітей з обмеженими можливостями, зони для занять йогою, фітнесу, амфітеатру, релакс-саду тощо).
Попри сплату коштів із міського бюджету у повному обсязі, підрядник роботи з капітального ремонту набережної не завершив.
Незважаючи на це, в грудні 2019 року між сторонами укладено новий додатковий договір на виконання тих же робіт на суму понад 16, 9 млн грн, підвищивши загальну вартість робіт до понад 32 млн грн.
До того ж, органом місцевого самоврядування при укладенні повторного договору тендеру не проведено, натомість безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівель з попереднім підрядником, чим позбавлено інших суб’єктів господарювання можливості взяти участь у закупівлі.
Наразі позов Господарським судом Житомирської області прийнятий до провадження та розпочато його розгляд. 
 
Прокуратура Житомирщини у соцмережах: Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 1709