19.10.2020

Уродженця Тернопільської області судитимуть за грабіж та тяжкий злочин проти неповнолітньої

 
    За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом  грабежу, поєднаного із насильством та зґвалтування неповнолітньої.
    Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України, затверджений ювенальним прокурором, скеровано до суду.
    За даними слідства, злочин скоєний у серпні цього року 35-річним уродженцем Тернопільської області, який проживає в одному з райцентрів Житомирщини, під час розпивання алкогольних напоїв із батьком неповнолітньої у їхньому помешканні.
    Скориставшись його відсутністю (матір із двома меншими дітьми перебувала у лікарні), обвинувачений спочатку силоміць вирвав із рук потерпілої мобільний телефон, а потім, залякуючи і погрожуючи фізичною розправою, вчинив сексуальне насильство та заволодів ще й грошима, спричинивши матеріальної шкоди на загальну суму понад 5 тис. грн. 
    З огляду на тяжкість скоєного злочину, особі обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. 
    Додатково: санкція суворішої, статті 152, частини 3 Кримінального кодексу України передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 769