23.10.2020

Понад 50 м3 дубових лісоматеріалів без належних документів на пилорамі у Бердичівському районі виявили прокуратура спільно з правоохоронцями (ФОТО)


    Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом заволодіння лісовими ресурсами шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 191 КК України).
    За даними слідства, в одному із сіл Бердичівського району, у приміщенні колишньої тваринницької ферми обладнано пилораму, на якій місцевий підприємець спільно з іншими фігурантами справи займалися переробкою та збутом незаконно здобутої деревини.
     У подальшому виготовлену лісопродукцію, через низку фіктивно створених суб’єктів господарювання, із використанням підробленої документації, ділки реалізовували у різні області України та за кордон.
    У четвер, 22 жовтня, у фігурантів справи та на території пилорами правоохоронцями проведено 6 обшуків, під час яких вилучено понад 50 м3 лісоматеріалів, серед яких колоди дубу та оброблена деревина в палетах, а також чорнову документацію. За попередніми підрахунками, вартість вилученого становить майже 600 тис грн.
    Слідчі дії у межах досудового розслідування проводилися за процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури, спільно із Бердичівським відділом поліції та Управлінням СБУ в області.
    Розслідує кримінальне провадження Бердичівський відділ поліції.
    Наразі, з метою збереження речових доказів, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 847