Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.12.2020

На Житомирщині екс-суддю визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією

Коростенською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу про адміністративне правопорушення, вчинене колишнім суддею одного з районних судів Житомирської області.
За результатом розгляду Лугинським районним судом винесено постанову про визнання особи винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування перед звільненням).
У судовому засіданні екс-суддя визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення.
 Йдеться про те, що суддя районного суду, який, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», є суб’єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, не додержався вимог  чинного законодавства.
Зокрема, звільнившись у вересні 2019 року з посади судді у відставку, подав відповідну декларацію перед звільненням лише через сім місяців, у березні 2020 року, хоча мав би подати такий документ у день звільнення.
Виявлено правопорушення та надіслано відповідні матеріали про притягнення колишнього судді до адміністративної відповідальності Національним агентством з питань запобігання корупції.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1731