14.01.2021

Понад 12,5 тонн незаконно виготовленого дизельного пального вилучено на Житомирщині (ФОТО)

    Житомирською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного  зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей(ч. 3 ст. 204 КК України).
    За даними слідства, службові особи підприємства, що в Бердичівському районі, протягом 2020 року організували незаконне зберігання, транспортування з метою збуту та збут незаконно виготовленого дизельного пального.
    У середу, 13 січня, за процесуального керівництва обласної прокуратури,  податковою міліцією області на території підприємства, де виготовлялося, зберігалося та реалізовувалося через автозаправну колонку неякісне пальне, проведено санкціонований обшук.
    За результатами обшуку виявлено та вилучено ємкість із понад 12,5 тоннами фальсифікованого дизельного пального, за попередніми підрахунками, вартістю майже 300 тис. грн.
    Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені паливно-мастильні матеріали та проведення відповідних експертиз.
    Досудове розслідування, яке проводить податкова міліція області, триває, здійснюються необхідні слідчі дії, встановлюється причетність до злочину інших осіб.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 863