12.04.2021 На Житомирщині повідомлено про підозру чотирьом учасникам незаконних збройних формувань ДНР (ФОТО)![]() За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом особам в участі у терористичних організаціях та в участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч.1 ст. 258-3 та ч.2 ст. 260 КК України).
За даними слідства, троє уродженців Донецької та один Миколаївської областей, добровільно вступили до підрозділів незаконних збройних формувань, що діють
![]() Підозрювані безпосередньо брали участь у бойових діях проти правоохоронців та військовослужбовців, задіяних у проведенні антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. А один з них навіть очолював терористичний підрозділ та отримав псевдонагороду.
![]() Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
|
Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури кількість переглядів: 2277 |