17.06.2021

Під видом працевлаштування на своєму підприємстві легалізовував перебування іноземців в Україні, беручи з них гроші – жителю Житомира повідомлено про підозру (ФОТО)

     Під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області, уродженцю іноземної країни повідомлено про підозру у сприянні в незаконному переправленні осіб через Державний кордон України наданням засобів, з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
    За даними слідства, протиправною діяльністю займався 42-річний уродженець Ірану, який набув громадянство України та проживає у місті Житомирі.
    Попередньо зареєструвавши приватне товариство, ділок, під видом працевлаштування на цьому підприємстві, надсилав запрошення для приїзду в Україну іноземним громадянам, які, у свою чергу, використовувалися ними для оформлення візи, безперешкодного перетину кордону та легалізації перебування в Україні.
    За протиправні послуги та виготовлення пакету підроблених документів (фіктивні запрошення, бронювання номерів у готелі тощо) «роботодавець» брав чималенькі суми коштів.
    Так, підозрюваний пообіцяв подружжю з Ірану за 11 тис. доларів США виготовити відповідні документи, які надають право незаконно перетнути державний кордон та «працевлаштуватися» на фіктивному підприємстві, а насправді легалізувати своє перебування в Україні.
    Під час одержання від іноземця частини грошових коштів на суму 56 тис. грн, у жовтні минулого року, фігурант справи був викритий правоохоронцями.
    Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області.
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2219