15.07.2021

Керівництво обласної прокуратури зустрілося з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (ФОТО)

У четвер, 15 липня, у Житомирській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч керівника обласної прокуратури Олександра Білошицького із представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторією Пєховою та регіональним представником у  Житомирській області Петром Грибаном.
У зустрічі також взяли участь перший заступник керівника обласної прокуратури Олег Мостиховський та заступник Сергій Зубак.
Під час зустрічі, яка відбувалася у межах укладеного минулого року Меморандуму про співпрацю між Генеральним прокурором та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, сторони обговорили ключові аспекти взаємодії.
Зокрема, йшлося про стан додержання та захисту прав і свобод громадян, які відбувають покарання у виправних колоніях Житомирщини, а також слідчих ізоляторах та ізоляторах тимчасового тримання.
Також обговорено факти і статистичні дані, покладені в основу щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні» за 2020 рік.
За інформацією представників Уповноваженого, від жителів Житомирщини минулого року надійшло 74 скарги, що стосувалися порушень процесуальних прав у кримінальних провадженнях.
Олександр Білошицький, інформуючи про результати здійснення прокурорами постійного нагляду та відповідних перевірок, наголосив на важливості подальшої співпраці над виконанням визначених Меморандумом завдань.
Керівник обласної прокуратури також ініціював запровадження між сторонами систематичного обміну інформацією та виявленими моніторингом порушень щодо окреслених питань, з метою оперативного реагування та вжиття невідкладних заходів. 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 379