16.09.2021

За апеляцією прокурора апеляційний суд призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі за грабіж

За апеляцією прокурора апеляційний судом призначено більш суворе покарання за скоєння грабежу.
Судом установлено, що 22-річний чоловік, під час тимчасового проживання у смт. Гранітне Малинського району, 23 лютого 2017 року близько 22 години, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зустрів на вулиці   раніше незнайомого йому чоловіка, та метою його пограбування заподіяв декілька ударів по обличчю, голові і тулубу, внаслідок чого потерпілий знепритомнів. Обвинувачений заволодів зимовою курткою потерпілого,  грошовими коштами в сумі 835 грн. та мобільним телефоном, після чого залишив потерпілого лежати на снігу без верхнього одягу.
Вироком Малинського районного суду від 24.05.2017 зловмисника засуджено до покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.
Проте враховуючи, що обвинувачений скоїв злочин у стані алкогольного сп’яніння, діяв зухвало, а також зважаючи на обставини скоєння злочину,  прокурором оскаржено вирок в апеляційному порядку.
Обвинувачений тривалий час ухилявся від суду, його місцезнаходження було встановлено лише у квітні цього року.
Колегія суддів апеляційного суду погодилась з доводами прокурора щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого. Вироком апеляційного суду зловмиснику призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 555