01.11.2021

На 1,2 млн грн закуплено м’яса для дитсадків без належних документів щодо якості - Чуднівська окружна прокуратура заявила позов

Чуднівською окружною прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області щодо визнання недійсним договору про закупівлю м’яса на загальну суму 1,2 млн грн.  
Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.
Йдеться про те, що у січні 2021 року відділом освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради, за результатами проведеного конкурсу, укладено із переможцем – приватним підприємцем договір про постачання до дитсадків громади м’яса на загальну суму 1,2 млн грн.
Проте встановлено, що конкурс проведено з порушенням вимог чинного законодавства.
Зокрема, переможцем не надано необхідних документів, які підтверджують якість та походження запропонованого товару, чим створено передумову для постачання продукції невідомого походження дитячим садочкам та необгрунтованому витрачанню бюджетних коштів.
Окружною прокуратурою вжито заходів представницького характеру з метою захисту інтересів Любарської об’єднаної територіальної громади.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1088