26.11.2021

За збут психотропів та наркотичних засобів жителю Новоград-Волинського «світить» до 12 років позбавлення волі

Новоград-Волинська окружна прокуратура скерувала до суду  обвинувальний акт за фактом незаконного збуту наркотичних засобів та особливо небезпечних психотропних речовин у великих та особливо великих розмірах у громадських місцях, вчинений повторно  (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Досудовим слідством установлено, що 31-річний житель міста Новоград-Волинського систематично займався протиправною діяльністю, пов’язаною з наркоторгівлею. Замовляючи через Телеграм-канал великі партії психотропів, отримував  їх поштою та реалізовував наркозалежним особам.
Зокрема, вдома у нього зберігався широкий асортимент небезпечного товару: від канабісу – до особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено та обмежено, а саме, ММС, PVP, МДМА тощо. Під час обшуку, за результатом проведених експертиз, вилучено майже 100 г психотропних речовин.
Фігуранта справи затримано у вересні 2021 року під час збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, розфасованих на «дози».
Розкрито злочин завдяки спільним злагодженим діям прокуратури та Новоград-Волинського райвідділу поліції.
 Крім цього встановлено, що чоловік причетний і до скоєння інших  аналогічних злочинів, стосовно яких справи розглядаються у суді сусідньої області.
З огляду на скоєння особливо тяжких злочинів прокурор наполіг на обранні обвинуваченому запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Досудове розслідування проводив Новоград-Волинський райвідділ поліції.
Справу розглядатиме Новоград-Волинський міськрайонний суд.
Публічне обвинувачення підтримуватиме Новоград-Волинська окружна прокуратура.
Санкцією зазначеної статті передбачено покарання, зокрема, у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
 
 
Прокуратура Житомирщини у Тwitter  Facebook  Telegram

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1431