Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2022

Жорстокі розстріли мирних жителів Бучі називала «постановочними» сюжетами, а військову агресію рашистів - «спецоперацією»: у Житомирі судитимуть вчительку-колаборантку

Прокурори Житомирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно вчительки місцевої школи за фактом публічного заперечення здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України та публічних закликів до підтримки рішень і дій держави-агресора, збройних формувань (ч. 1 ст. 111-1 КК України).
Слідство встановило, що колабораційною діяльністю вчителька української мови однієї з шкіл Житомира займалася безпосередньо під час засідання методоб’єднання  вчителів-мовників, яке відбувалося зранку, 10.05.2022.
Педагогиня з таким запалом переконувала колег, що в Україні не війна, а «військова спецоперація» збройних сил рф, які надають допомогу «братському» українському народові, що її голосна агітація розносилася шкільним коридором.  
Прихильниця рашистів принижувала мужніх українських захисників, стверджуючи, що вони не здатні захистити український народ.Обвинувачена стверджувала, що українські ЗМІ дезінформують населення про наслідки російської окупації у містах і селах, зокрема, називаючи жорстокі розстріли мирних жителів Бучі «постановочними» сюжетами.
Тепер їй доведеться свою «правоту» доводити у суді.
А от «колега» цієї горе-вчительки, також жителька Житомира, вже відповіла у суді за свою колабораційну діяльність.
Так, за обвинувачення прокурорами Житомирської окружної прокуратури, жінку визнано винною у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 111-1 КК України (публічне заперечення здійснення збройної агресії проти України та публічні заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань).
Як ми повідомляли раніше, ця колаборантка у дворі багатоповерхівки, обравши «жертвами» своєї пропаганди сусідів і перехожих, намагалася їх переконати, що російський агресор насправді прийшов в Україну для того, щоб захистити російськомовне населення від нібито утисків «нацистів». Засуджена стверджувала, що запровадження «політики путіна» піде на користь нашій державі.
Вироком Богунського районного суду міста Житомира їй призначено покарання у межах санкції зазначеної статті.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2096