Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.09.2022

«Плечеве» знайомство для 21-річного мешканця Житомира закінчилося семирічним ув’язненням

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Житомирської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у закінченому замаху на  умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині (ч. 2 ст. 15, ч. 1  ст. 115 КК України). Вироком суду йому призначене покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.
Прокурори у суді довели, що злочин проти життя і здоров’я особи скоїв 21-річний житель Житомира, будучи у стані алкогольного сп’яніння.
Кримінальні розбірки між ним та потерпілим відбулися у серпні 2019 року, близько 01.30 год, на одній з центральних вулиць Житомира. Хлопці йшли назустріч один одному нічним містом та, ненароком зіштовхнувшись плечима, затіяли бійку. Перехожі їх розборонили, після чого обидва вирішили залагодити непорозуміння, закупили пиво та пішли у двір «миритися».
Проте під час розпиття «мирової» між ними знову виник конфлікт: обвинувачений завдав своєму новому знайомому декілька поранень по обличчю та в груди, заподіявши йому тяжких тілесних ушкоджень. Унаслідок цього 26-річного потерпілого доставлено до лікарні для надання невідкладної медичної допомоги.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 848