Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.09.2022

5 років позбавлення волі – жителя Коростишівського району засудили за жорстоке поводження із тваринами, що призвело до їх загибелі

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у жорстокому поводженні з двома тваринами, у тому числі безпритульною, вчиненні умисно з особливою жорстокістю, що призвело до їх загибелі (ч. 3 ст. 299 КК України). Вироком суду особі призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років та стягнуто 50 тис. грн моральної шкоди на користь потерпілої.
 Під час судового розгляду доведено, що злочин проти громадського порядку і моральності 27-річний житель одного із сіл Коростишівського району скоїв у лютому 2021 року.
Зловмисник заманив на своє подвір’я вівчарку і ще одного безпритульного собаку, та, застосовуючи господарські інструменти, у гаражному приміщенні з особливою жорстокістю вбив їх, розчленувавши на частини, з метою приготування для себе страви.
У суді зловмисник свою вину визнав, однак у скоєному не розкаявся.
Проведеною судово-психіатричною експертизою встановлено, що обвинувачений має певні розлади здоров’я, однак вони не впливають на контролювання ним своїх дій і несення відповідальності за них, та є осудним.
Під час досудового розслідування підозрюваний неодноразово порушував вимоги запобіжного заходу – перебування під цілодобовим домашнім арештом, що викликало побоювання односельчан, у зв’язку з чим йому змінено запобіжний захід на тримання під вартою, останні три місяці – на перебування під заставою.
 

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1919