Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.12.2022

У Малині викрили нелегальний гральний заклад та вилучили майже півтора десятка комплектів комп’ютерної техніки (ФОТО)

   За процесуального керівництва прокурорів Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури викрито незаконний гральний заклад, у якому надавалися послуги з доступу до азартних ігор у мережі Інтернет без передбаченої законом ліцензії (ч. 1 ст. 203-2 КК України).
   Слідством установлено, що для незаконної діяльності ділки обрали нежитлове приміщення, замасковане під магазин, що знаходиться у  центрі міста Малина. Гральний заклад оформлений за відповідним дизайном підпільних ігрових клубів, обладнаний меблями та усією необхідною комп’ютерною технікою і програмним забезпеченням, а також пристроями для використання мережі Інтернет.
   Незаконні послуги надавали за налагодженою схемою: заклад відвідували в основному «свої» клієнти, які за відповідну плату отримували доступ до азартних ігор. У день викриття у закладі перебували до десятка відвідувачів та адміністратор.
   Під час обшуку, проведеного 08.12.2022, задокументовано факт надання доступу до азартних ігор, а також вилучено майже півтора десятка комплектів комп’ютерної техніки (монітори, системні блоки тощо), вай фай роутери, чорнові записи та готівкові кошти.
   Вилучені речові докази передані для проведення експертного дослідження.
   Викрито нелегальний гральний заклад прокурорами спільно зі співробітниками Управління СБУ в області та слідчими відділення поліції № 1 Коростенського райуправління поліції, яке проводить досудове розслідування.
   Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 1560