Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.03.2023

13 років за ґратами за сексуальне насильство над рідною донькою – на Житомирщині засудили батька-ґвалтівника

За підтримання публічного обвинувачення ювенальним прокурором Радомишльського відділу Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у зґвалтуванні та розбещенні своєї малолітньої доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України).
 
Йому призначено покарання – 13 років позбавлення волі.
 
Також вироком суду інформацію про засудженого включено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.
 
Ювенальний прокурор у суді довів, що рідний «батько», житель однієї з територіальних громад Житомирського району, упродовж року вчиняв дії сексуального характеру стосовно 12-літньої доньки.
 
Потерпіла неодноразово скаржилася матері, однак надійного захисту від неї не дочекалася. Сексуальне насильство пригнічувало емоційний стан дитини, на що звернула увагу шкільний психолог. Після відвертої розмови з малолітньою ученицею працівники навчального закладу викликали правоохоронців.
 
Відразу після розкриття злочину дівчинку та її рідну сестричку на виховання прийняла прийомна сім’я, де вони перебувають і дотепер.
 
Наразі у суді триває розгляд справи щодо позбавлення обох горе-батьків батьківських прав.   
 
З дня затримання (жовтень 2021р.) – до набуття вироком чинності обвинувачений перебуватиме під вартою.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2227