Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.09.2023

У Малині прокуратура повернула громаді незаконно придбану у власність землю вартістю майже 900 тис. грн, яка є прибережною захисною смугою

За позовом прокурорів Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури Малинській територіальній громаді повернуто земельну ділянку водного фонду площею 0,25 га.
Земельний наділ, розташований у прибережній зоні ставка, декілька років тому придбала в іншої особи у приватну власність місцева жителька. Власниця планувала використовувати ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель.
Однак прокурори встановили, що використання землі водного фонду для таких цілей порушує чинне законодавство.
Також встановлено, що протиправним є й рішення органу місцевого самоврядування, який надав дозвіл попередньому власнику на відведення ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, оскільки більша частина землі є прибережною захисною смугою водойми. Тоді окружна прокуратура звернулася до суду, який скасував таке рішення.
Наразі, за позовом прокуратури, зобов’язано власницю наділу повернути територіальній громаді землю вартістю майже 900 тис. грн, одержану з порушенням закону.

Автор: Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
кількість переглядів: 2911